Copywriting to w sumie najważniejsze zadanie PromoTrend. Jak piszemy, o czym piszemy oraz gdzie piszemy? Wszystko o copywritingu znajdziecie w tym poście. Zapraszamy!

Co to jest copywriting?

Istnieje wiele definicji copywritingu, więc ciężko podać jedną, adekwatną. Najczęściej mówi się, że copywrtirng to po prostu tworzenie tekstu, który zawiera określony komunikat dla odbiorcy. A wszystko to na potrzeby marketingu i reklamy. Krótko mówiąc - copywriter pisze, żeby sprzedać. 

Copywriting w PromoTrend.

Jak wygląda copywriting w PromoTrend? Podobnie, choć nieco inaczej... Za pomocą słowa, chcemy pomóc Ci wypromować swoją firmę, produkt, markę, ideę. Chcemy opowiadać historię, ale tylko te prawdziwe. Podstawą naszego pisania jest tak naprawdę storytelling. Ale bez obaw. Jeśli pilnie potrzebujesz tekstu, jesteśmy też elastyczni. No i uwielbiamy pisać! Skontaktuj się z nami i daj nam znać, czego potrzebujesz, a przejmiemy temat od Ciebie. Będzie szybko, składnie i na temat!

W czym jeszcze PromoTrend może Ci pomóc?

Tak naprawdę we wszystkim co dotyczy pisania :) Jeśli potrzebujecie jakiegokolwiek tekstu: na bloga, sprzedażowego, artykułu sponsorowanego, sloganu reklamowego, dajcie nam znać :) Oprócz tego zajmujemy się też:

  • prowadzeniem blogów pod pozycjonowanie
  • pisaniem tekstów na zamówienie
  • prowadzeniem portali internetowych
  • pomocą przy social media

Do spisania!