Istnieje wiele firm, które zajmują się copywritingiem. Są też takie, które z łatwością przejmą Twoje social media. W sieci znajdziesz mnóstwo ofert, które napiszą dla Ciebie tekst na zlecenie. Dlaczego masz więc zdecydować się na PromoTrend? Czytaj dalej, żeby się przekonać. 

 O PromoTrend

Zanim powierzy się komuś zadaniem trzeba go poznać. Dowiedzieć się kim jest, jakie ma wartości, czy nadaje na tych samych falach i zwyczajnie sprosta zadaniu i naszym oczekiwaniom. W takiej branży jak copywriting nie liczy się jedynie umiejętność pisania, znajomość poprawnej polszczyzny i "lekkie pióro", o którym wszyscy wiecznie wspominają. Trzeba umieć opowiedzieć historię, zaciekawić czytelnika i sprawić, żeby został z nami jeszcze troszkę dłużej.

PromoTrend to młoda firma, której pasją jest pisanie tekstów. Tyle i aż tyle. Zajmujemy się szeroko pojętą promocją, ale wszystkie nasze działania sprowadzają się do jednego: pisania. Uwielbiamy przekazywać historię, prowadzić czytelnika przez początek opowieści, aż do jego końca w sposób logiczny i spójny. Kochamy dobierać słowo tak, żeby jak najlepiej oddawało nasze emocje. Bo to, co nas wyróżna na tle innych to uczucia. Piszemy obrazowo, tak, żebyś był w stanie odczuć dokładnie co my, kiedy tworzymy historię. Naszym zdaniem to właśnie emocje są najważniejsze i najtrudniejsze do opisania. Bez nich, nie ma historii, tylko ciąg znaków z pulsującym kursorem na ekranie.

Dlaczego PromoTrend?

A więc, czemu masz wybrać PromoTrend? Co dadzą Ci nasze teksty? Jakie będziesz miał z tego korzyści? Już tłumaczymy. Krótko i na temat. 

Firma odnosi sukces, jeśli spełnia kilka kryteriów:

  • odpowiada na potrzeby klientów,
  • rozwiązuje za nich problemy,
  • skutecznie się komunikuje z klientami,
  • jest szczera.

PromoTrend istnieje po to, żeby pomóc Ci spełnić co najmniej trzy z powyższych podpunktów.

Dlatego jeśli masz dla nas jakiś tekst od napisania, chcesz, żebyśmy stworzyli i opowiedzieli Twoją historię, nie wahaj się. Pomożemy wypromować Ci Twoją firmę lub poprowadzimy Twoje social media.  Napisz do nas, a my postaramy się stworzyć taki tekst, żeby był prawdzimy i przyniósł oczekiwane rezultaty.