Działalność w social media to już obowiązek. Tak jak posiadanie strony internetowej, czy pieczątki firmowej jest niezbędne, tak nie może zabraknąć portali społecznościowych. Co z social media ma wspólnego PromoTrend? Czytaj dalej i się przekonaj! 

Złote zasady prowadzenia social media.

Wszyscy doskonale wiemy, jakie są tzw. złote zasady prowadzenia portali społecznościowych. Zdajemy sobie sprawię, co trzeba zrobić, żeby zaistnieć i zacząć zarabiać na tym konkretne pieniądze. Wiemy, że dobry profil społecznego to:

  • ciekawy i wciągający content
  • regularne posty
  • interesujące grafiki
  • inicjowanie interakcji z obserwującymi

Teorię mamy już opanowaną, ale jeśli idzie o praktykę to, no cóż... Bywa różnie...  Jak jednak znaleźć czas na prowadzenie, a przede wszystkim wymyślenie wciągającego contentu? Jak stworzyć grafiki przyciągające wzrok? Kiedy tworzyć regularne posty i przede wszystkim jak inicjować interakcję z obserwującymi? 

Wiemy, że nie masz czasu ślęczeć nad profilem firmowym i głowić się jak go nieco urozmaicić. My za to mnóstwo i chętnie pomożemy stworzyć Ci lojalną społeczność na miarę Twojej firmy. Ty w tym czasie zajmij się innymi aspektami Twojego biznesu :)

Czym jeszcze zajmuje się PromoTrend?

 

 Jeśli potrzebujesz pomocy w którymkolwiek z tych aspektów, napisz do nas. Z chęcią Cię odciążymy :)

Do spisania!